انرژی هاب - توسعه دانش انرژی های تجدیدپذیر

بانک اطلاعاتی

توضیحات:
این اپلیکیشن یک گراف عالی از میزان تخمینی انرژی تولیدی ماهانه سیستم فتوولتائیک تولید می گردد.

توضیحات:
این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا با وارد کردن پارامترهای سیستم فتوولتائیک خود و انواع اطلاعات مالی دوره بازگشت سرمایه سیستم فتوولتائیک، عملکرد سیستم و منافع زیست محیطی آنرا را محاسبه نمایید.

نام: PV Test
توضیحات:
به کمک این ابزار می توان میزان انرژی تولیدی سیستم فتوولتائیک را در لحظه محاسبه نمود. در این اپلیکیشن اظلاعات مربوط به زاویه سمت و جهت پنل فتوولتایک را باید به صورت دستی وارد نمود.

نام: PVme
توضیحات:
این اپلیکیشن تلفن همراه شما را به یک ابزار محاسبه توان مورد نیاز جهت پاسخ گویی به نیاز وات ساعت ماهانه مصرفی شما با توجه به موقعیت مکانی محل نصب سیستم فتوولتائیک، تبدیل می نماید.

نام: PV Master
توضیحات:
این اپلیکیشن ابزاریست برای متخصصان سیستم های فتوولتائیک که دسترسی دائمی به اطلاعات این سیستم ها برای آنها ضروری می باشد.

توضیحات:
این نرم افزار با استفاده از GPS مکان شما را یافته و با استفاده از زمان محلی زوایای مربوط و موثر را اندازه گیری می کند و در انتها به شما کمک می کند تا زاویه و مکان پنل خورشیدی خود را در هر زمان و هر مکان که خواستید در بهینه ترین حالت بیابید.

توضیحات:
PFPI’s current work focuses on biomass energy, especially its impact on air quality, ecosystems, and the climate. The organization utilizes science, policy analysis, and strategic communications to help others fully understand the impact that this energy alternative might have on communities.

توضیحات:
This company invented, designed, and now manufactures and operates the Pelamis wave energy machine. They are the world’s first exporter of electricity from an offshore wave energy converter to an onshore grid network, which makes this historic company’s site worth bookmarking.

توضیحات:
PV Magazine is a monthly trade publication for the international photovoltaics community with a 25,000 print run circulation. They provide much of their materials online, so readers can learn more about markets and trends, research and development, and careers in this industry.

نظرسنجی

انرژی هاب را از چه طریقی دنبال می‌کنید؟


ثبت نظر 

عضویت در هفته‌نامه

انرژی هاب در شبکه های اجتماعی

آخرین خبرها

ورود کاربران

فراموشی کلمه عبور؟


 
 
 
فروشگاه
بنر تبلیغات
کانال تلگرام
شرکت ها
اپلیکیشن ها
وبسایت ها
 

 

 

تبلیغات متنی

انرژی هاب
توسعه دانش انرژی های تجدیدپذیر

38
تبلیغات متنی
برای سفارش تبلیغات متنی کلیک کنید

242
سانا
سازمان انرژی های نو ایران

www.suna.org.ir/fa/home
 

logo-samandehi

logo-samandehi